Jelentkezz református cigány szakkollégiumokba!

2018. július 31., címkék: pótfelvételi 2018, keresztény roma szakkollégiumi hálózat, felvételi, budapesti református cigány szakkollégium, wáli istván cigány szakkollégium, cigánymisszió

A debreceni Wáli István Református Cigány Szakkollégium és a Budapesti Református Cigány Szakkollégium várja azokat a fiatalokat, akik az ősztől induló képzésekben vesznek részt, vagy már megkezdték egyetemi-főiskolai tanulmányaikat.

Pótfelvételi Károli HTK-n

2018. július 30., címkék: pótfelvételi 2018, htk, károli gáspár református egyetem, felvételi, pótfelvételi

A Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Kara a 2018. évi pótfelvételi eljárásban az alábbi szakokat hirdeti meg:

Az új esély

2018. július 30., címkék: pótfelvételi 2018, károli gáspár református egyetem, pótfelvételi

Szeptembertől közel 2500 hallgató kezdi meg tanulmányait a Károli Gáspár Református Egyetemen (KRE). A jelentkezők közül viszont nem mindenki juthatott be az általa megjelölt szakra. A pótfelvételi elsősorban nekik kínál lehetőséget a felsőoktatásba való bekerüléshez.

Pótfelvételi a mentőöv

2018. július 26., címkék: debreceni teológia (drhe), pótfelvételi 2018

A július 25-én este nyilvánosságra hozott ponthatárok szerint a Debreceni Református Hittudományi Egyetemen (DRHE) tanító szakon 74 diák érte el az elegendő, 282-es ponthatárt. Hitéleti képzésre összesen 39 diákot vettek fel. A legnépszerűbb nem világi szak a vallástanár, azaz a református hittanár-nevelőtanár volt idén. Aki lemaradt volna, még van esélye, ugyanis pótfelvételin keresztül jelentkezhet még tanítónak, vagy akár lelkésznek és vallástanárnak is.

Pasztorális tanácsadás és szervezetfejlesztés Debrecenben

2018. július 26., címkék: pótfelvételi 2018, debreceni teológia (drhe), felvételi

Vezető beosztásban dolgozik? Számos kihívással néz szembe? Szerezzen intézményvezetői és szervezetfejlesztési ismereteket a Debreceni Református Hittudományi Egyetemen! Gyakorlati tudást kínálnak egyházi fenntartású intézmény vezetőinek, munkatársainak és az ilyen pályára készülőknek.

Pótfelvételi a komáromi Selye János Egyetemre

2018. július 19., címkék: Pályázat, pótfelvételi 2018, pályázat, selye jános egyetem, felvételi

A Selye János Egyetem Református Teológiai Kara pótfelvételit hirdet a 2018/2019-es évre, Missziológia, diakónia, szociális gondoskodás bakkalaureusi és magiszteri, valamint Református teológia magiszteri tanulmányi programra.

Pótfelvételi Pápára

2018. július 05., címkék: pótfelvételi 2018, pályázat, Pályázat, pápai teológia (prta), felvételi

Pótfelvételt hirdet a Pápai Református Teológiai Akadémia a 2018/2019-es tanévre református teológia osztatlan mesterképzési szakra és katechéta-lelkipásztori munkatárs alapképzési szakra.

Pótfelvételi a Sárospataki Református Teológiai Akadémiára

2018. június 22., címkék: pályázat, Pályázat, pótfelvételi 2018, felvételi

Sárospataki Református Teológiai Akadémia pótfelvételt hirdet a 2018/2019-es tanévre az alábbi szakokra és szakirányú továbbképzésekre.